Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Rozstrzygnięcie konkursu “Ekologia w 5 minut”

admin By admin 29 grudnia 2023

Konkurs filmowy “Ekologia w 5 minut”, który odbył się niedawno, zakończył się wielkim sukcesem, prezentując podejście “młodego pokolenia” do tematyki ochrony środowiska. Wyróżnione prace, które skupiały się na promowaniu świadomości ekologicznej i zachęcaniu do działań na rzecz ochrony planety, zyskały uznanie jury.

Miejsce Pierwsze – Film “Ekologia ma znaczenie” autorstwa Natalii Dudzic i Jakuba Pochłopienia zdobył pierwsze miejsce dzięki swojemu angażującemu przekazowi i kreatywnemu podejściu do tematu ekologii. Film ten przedstawia, jak drobne zmiany w codziennym życiu mogą mieć duży wpływ na środowisko.
Link do filmu: http://tinyurl.com/rteios-miejsce1

Miejsce Drugie – Drugie miejsce przypadło filmowi “Odpadek”, za którego stworzenie odpowiedzialni są Maksymilian Osiński, Michał Gałkiewicz i Józef Kurzeja. Film ten skupia się na problemie nadmiernego konsumpcjonizmu i jego wpływie na środowisko, prezentując zarazem możliwe rozwiązania.
Link do filmu: http://tinyurl.com/rteios-miejsce2

Miejsce Trzecie – Na trzeciej pozycji uplasował się film “Zielone przebudzenie: przewodnik po ratowaniu planety” autorstwa Lecha Szkudlarka, Tobiasza Wasiewicza i Wanessy Wątrobskiej. Ten edukacyjny film podkreśla znaczenie aktywnego działania na rzecz ochrony naszej planety.
Link do filmu: http://tinyurl.com/rteios-miejsce3

Organizacja konkursu została sfinansowana przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Ten projekt stanowi ważny krok w kierunku zwiększenia świadomości ekologicznej i promowania działań na rzecz ochrony środowiska.